Aktualności Klub Seniora

Plener – Kołobrzeg 2023

Panie z Pracowni Malarstwa i Rysunku Klubu Seniora Podolany wzięły udział w plenerze malarsko-wypoczynkowym w Kołobrzegu od 28 lipca do 10 sierpnia 2023 r. Panie malowały w akrylu obrazy o tematyce morskiej, szale na jedwabiu, motywy na odzieży z dżinsu oraz wykonały jedną wspólną wielkoformatową pracę w akrylu pt. “Kołobrzeskie impresje”.
W czasie trwania pleneru odbyło się również spotkanie z poetką z Barlinka, panią Jolantą Karasińską. W plenerze brał udział krytyk sztuki, dziennikarz i fotografik Andrzej Haegenbarth, który na bieżąco recenzował poczynania pań. Dwie nasze koleżanki, Irmina i Wiesia obchodziły urodziny i z tej okazji odbyła się impreza integracyjno-urodzinowa. Było bardzo, bardzo wesoło i milo.
Pogoda niestety nam nie dopisała, było chmurnie, deszczowo i burzowo, ale nastrój pleneru był pogodny i pracowity. Już czekamy na następny rok.
 
Plener pracował pod czujnym okiem artystek plastyczek: Kasi Makowskiej z Poznania, Reni Bielińskiej z Konina, Małgosi Kadelskiej z Olsztyna i Małgosi Zgoła z Poznania. Dziękujemy Paniom za fachową opiekę!
 
Organizator pleneru: Barbara Kubiak-Sobczak
Skip to content