Aktualności Klub Seniora

Wernisaż wystawy seniorek z Podolan

W dniu 16 czerwca 2023 roku, odbył się wernisaż wystawy pt. “4 pory roku”, który kończy projekt “Aktywni Seniorzy w Kulturze” realizowany w ramach konkursu ogłoszonego przez Wielkopolską Sieć Organizacji Pozarządowych “Działamy Razem”, sfinansowany przez Miasto Poznań. #poznawspiera. W projekcie wzięło udział 15 seniorek z Podolan i zaprezentowano 72 prace, w tym malowane akrylem, akwarelą, na jedwabiu, w ołówku i kredce oraz uzupełniono kilkoma aniołami malowanymi na deskach..
Wernisaż odbył się w Galerii “Pod Arkadami” w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 21, i zgromadził autorki prac oraz Dyrektora MDK, kierownika Galerii Bożenę Fibik-Beim, krytyka sztuki, Andrzeja Haegenbartha oraz licznie przybyli goście, rodziny i przyjaciele autorek prac, sympatycy kultury, wszyscy zachwyceni poziomem artystycznym prac oraz różnorodnością technik.
Wystawie towarzyszył katalog.

Gratulacje dla pań i podziękowania dla trenerki artystycznej, Małgorzacie Zgoła. Koordynator projektu i komisarz wystawy – Barbara Kubiak-Sobczak

Folder Wystawy “4 pory roku”

Fotografie z otwarcia Wystawy

Fotografie z Wystawy

Fotografie z montażu Wystawy

Skip to content