Aktualności Poznański Budżet Obywatelski Rekreacja

Konkurs na realizację podolańskich wydarzeń kulturalnych

Ogłoszono konkurs na powierzenie zadań w obszarze “Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” na rzecz mieszkanek i mieszkańców osiedla Podolany w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Podolany Festiwal w 2021 roku.Podolany Festiwal w 2021 roku.Fot. Artur Kosonowski | podolany.info
 

Celem zadania jest przygotowanie i realizacja jednodniowego wydarzenia muzycznego Podolany Festiwal 2023 dla mieszkanek i mieszkańców osiedla Podolany na terenie należącym do firmy SPAR przy ul. Druskienickiej 12 oraz przygotowanie i realizacja wydarzenia kulturalno-artystycznego Familijne Podolany, które odbędzie się na terenie parkingu przy parafii Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Kartuskiej 33. Łączna pula środków na oba zadania to 235 000 zł. W konkursie zostanie wyłoniony podmiot lub podmioty do realizacji zadania publicznego w oparciu o rodzaj i cele oraz pożądane cechy projektu.

Konkurs skierowany jest m.in. do organizacji pozarządowych, dla których organizatorzy konkursu przygotowali spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 27 marca o godz. 17:00 w Auli ZSP15 przy ul. Druskienickiej 32 w PoznaniuOferty należy składać za pomocą platformy WITKAC, do dnia 11 kwietnia do godz.15:30.

Zobacz, co się dzieje u nas w Klubie Seniora i dołącz! Jesteśmy otwarci na każdą nową osobę! Zapraszamy!
Skip to content