Aktualności Klub Seniora

Brydż dla dojrzałych – Sportowy Fyrtel

BRYDŻ DLA DOJRZAŁYCH

Zajęcia Brydża to doskonała okazja dla miłośników tej klasycznej gry karcianej, aby spotkać się, rywalizować i doskonalić swoje umiejętności. Pod okiem doświadczonych instruktorów, uczestnicy mają możliwość nauki zasad gry, doskonalenia technik taktycznych oraz praktycznego ćwiczenia różnych rozdań. Atmosfera na zajęciach sprzyja nauce i integracji z innymi pasjonatami brydża, a także rozwijaniu strategicznych umiejętności i zdolności logicznego myślenia. Zajęcia Brydża w ramach programu Nasz Sportowy Fyrtel to nie tylko rozrywka, ale także sposób na rozwój intelektualny i aktywny wypoczynek w przyjaznym towarzystwie.

Gra w brydża to jedna z nielicznych aktywności z której można korzystać w każdym wieku i stanie zdrowia, praktycznie do końca życia. Traktujemy zajęcia jako formę gimnastyki dla mózgu, a regularna gra w brydża poprawia jakość życia i wzmacnia kondycję umysłu. Zapraszamy tych których ominęła okazja poznania tej gry, tych co grali i chcieliby wrócić po przerwie lub pragnących rozwinąć swoje umiejętności w bezstresowej atmosferze. Zajęcia obejmują wszystkie etapy gry – licytacja, rozgrywka, taktyka – rozwijane równolegle na każdym etapie zaawansowania. Rozpoczynamy nowy cykl dla początkujących – dołącz do gry!

Lokalizacja: Sala Rady Osiedla Podolany w Auli ZSP nr 15 na piętrze (wejście obok filii Biblioteki Raczyńskich) przy ul. Druskienickiej 32
Termin: wtorki w godzinach 16:00 – 18:00
Zapisy: w formie e-mailowej na adres brydz@fajne.to lub osobiście podczas zajęć (4 marca od godziny 8:00 dla osób, które do tej pory nie uczestniczyły w danych zajęciach, od 6 marca od godziny 8:00 dla pozostałych uczestników, zapisy złożone przed terminem rozpoczęcia rekrutacji nie będą uwzględnione!)
Start: 11 marca

Szczegóły: https://sportowyfyrtel.pl/2/2024/03/02/zapraszamy-do-udzialu-w-zajeciach-typu-brydz-dla-dojrzalych-w-sali-nad-filia-nr-35-biblioteki-raczynskich-przy-szkole-podstawowej-nr-62-przy-ul-druskienickiej-32/

Skip to content