Aktualności

FESTIWAL PODOLANY

Jubileuszowy koncert z gwiazdami z okazji 100-lecia powołania osiedla Podolany w Poznaniu. Startujemy 21 sierpnia od godz. 16:00. Na terenie imprezy do dyspozycji mieszkańców będą czekać Food Trucki i zimne piwo. Wstęp bezpłatny.

Tego dnia na scenie wystąpią:

 16:00 – MEZO 

Obecny na ogólnopolskiej scenie muzycznej od niemal 20 lat. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy ANIELE. Jego twórczość to połączenie hip-hopu z popem, mądrego, uniwersalnego i pozytywnego przesłania.  Ambitny biegacz, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut! Wydał 9 ogólnopolskich albumów, z czego najnowszy CREDO ukazał się w 2020 roku.

 18:30 – ENEJ 

ENEJ to polski zespół rockowo – folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera „Eneidy” Iwana Kotlarewskiego – Eneja, wesołego kozaka podróżującego po świecie. Grupa to mieszanka różnorodna kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu – rodzina braci Sołoducha ma korzenie ukraińskie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali członkowie zespołu to Polacy.

 21:00 – SARSA 

SARSA to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń! Koncerty cieszą się wielkim zainteresowaniem. Natomiast każdy album i single SARSY zostały nagrodzone diamentowymi, platynowymi, czy złotymi płytami za sprzedaż.


Organizatorzy: Rada Osiedla Podolany, Miasto Poznań, Estrada Poznańska, Poznański Budżet Obywatelski, 

Sponsorzy: SPAR Polska, Ilonn Hotel, Wielka Kuchnia Podolany, Pekabex, EB-F Development

Patronat: Podolany.info

Skip to content