Lipiec 10 2020 16:07:05
Klub Seniora
Galeria 2.piętro
Parki, place i zieleńce
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 95
· Najnowszy użytkownik: wndgepjs
CO W TRAWIE PISZCZY - lipiec 2019
Czyli, co aktualnie dzieje się na naszym fyrtlu.
1. Trwają przygotowania do festynu osiedlowego w dniu 1 września br. 
2. Zapraszamy we WSZYSTKIE WTORKI SIERPNIA na boiska SP62 na zajęcia artystyczne i sportowe. Szukajcie szczegółów na plakatach, fb i  www.ropodolany.pl
3. Zakończono  budowę kolejnego fragmentu ul. Krynickiej, na zakręcie przy szkole, w celu poprawy bezpieczeństwa dzieci. Następny etap przebudowy ul. Krynickiej będzie realizowany przez Aquanet S. A. w trakcie budowy sieci wod.-kan. (wkrótce rozstrzygnięcie  przetargu). Rada Osiedla planuje dokończenie całej inwestycji w miarę posiadanych środków finansowych.
4.  Rozpoczęto remont w SP62: malowanie korytarzy i sali gimnastycznej ze środków wygranych w PBO 2019. Zamówione zostały również metalowe szafki na podręczniki dla wszystkich uczniów z klas 4-8. Szafki będą zamontowane wzdłuż korytarzy naprzeciw szatni. Dziękujemy za Wasze głosy na ten projekt.
5. Nadal trwa przebudowa ul. Druskienickiej przez firmę Wechta. Powstaje ścieżka rowerowa i chodnik łączące nowo wybudowane osiedle z ul. Jasielską.
6. ZDM uzyskał pozwolenie na budowę ul. Kaczmarka etap 1. Czekamy na ogłoszenie przetargu.
7. Aquanet S.A. wkrótce rozstrzygnie przetarg na budowę sieci wod.-kan. w ul. Dukielskiej. Wybudowana zostanie również jezdnia, chodniki, parking przy szkole i ścieżka rowerowa, m.in. ze środków z PBO.  Dziękujemy za Wasze głosy na ten projekt.
7. Trwają przygotowania do remontu chodnika wzdłuż ul. Czorsztynskiej (odc. Biecka - Lubieńska). 
5. W związku z licznymi prośbami osób korzystających z boisk w SP62, rada osiedla PILOTAŻOWO zamówiła na miesiąc sierpień toaletę przenośną. Prosimy dorosłych o pilnowanie porządku i zwracanie uwagi, jeżeli ktoś niewłaściwie korzysta z toalety. W przypadku zniszczenia toalety lub rażących odstępstw od przyjętych norm korzystania z tego typu obiektów, zmuszeni będziemy zrezygnować z najmu toalety, ze szkodą dla wszystkich. Jeżeli natomiast pilotaż spełni nasze oczekiwania, postaramy się zamówić na stałe toaletę w roku 2020. Ułatwi to życie osobom grającym na boiskach do późnych godzin wieczornych.
Informacje podstawowe
Inicjatywy lokalne
Dla mieszkańców
1,983,587 unikalne wizyty