Lipiec 12 2020 18:23:15
Klub Seniora
Galeria 2.piętro
Parki, place i zieleńce
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 95
· Najnowszy użytkownik: wndgepjs
SPRAWA FABRYKI - dobre wieści...
Fabryka

Uchwała Zarządu Osiedla Podolany w sprawie fabryki

Pragniemy USPOKOIĆ MIESZKAŃCÓW w sprawie fabryki przy ul. Druskienickiej 8.

W piątek 21.09.2018 w programie TVP Poznań "Lustra" prezydent Maciej Wudarski potwierdził, że Miasto zawiesza wydawanie decyzji dotyczących produkcji dla terenów Podolany - Południe, a Miejska Pracownia Urbanistyczna traktuje uchwalenie planu dla terenu objętego ulicami Druskienicka - Strzeszyńska - Lutycka - Szczawnicka jako PRIORYTET.
Miasto ma teraz 8 miesięcy na przeprowadzenie procedury uchwalenia planu, który będzie podstawą do odmowy uruchomienia produkcji na tym terenie i zabezpieczy inne interesy mieszkańców w przyszłości.

Rada Osiedla nie zbiera żadnych podpisów w tej sprawie. Zarząd Osiedla Podolany, upoważniony przez Radę Osiedla reprezentującą wszystkich mieszkańców, wyraził już swój sprzeciw wobec zamiany hali magazynowej na magazynowo-produkcyjną, który można pobrać tutaj, a prezydent Miasta - odpowiedzialny za urbanistykę - publicznie zapewnił o podjęciu niezbędnych działań zabezpieczających interes mieszkańców.

Będziemy Was informować o nowych faktach na bieżąco.

Przy okazji, świadomie dokonujmy wyborów również przy półkach sklepowych - kupując tylko produkty firm dbających o środowisko w naszym kochanym Mieście! Pamiętajmy, że jesteśmy nie tylko obywatelami ale także KONSUMENTAMI.

Grażyna Dudzińska, Zarząd Osiedla Podolany

Informacje podstawowe
Inicjatywy lokalne
Dla mieszkańców
1,986,892 unikalne wizyty