Lipiec 14 2020 20:46:52
Klub Seniora
Galeria 2.piętro
Parki, place i zieleńce
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 95
· Najnowszy użytkownik: wndgepjs
Srebrne Róże dla Podolan i Strzeszyna!

Srebrne Róże 2015 dla Podolan i Strzeszyna3 czerwca Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaskowiak wręczył Złote i Srebrne Róże za aktywne wspieranie inicjatyw lokalnych.
Srebrne Róże powędrowały do naszych mieszkańców: do Doroty Cymerys, Małgorzaty Strecker i Artura Kosonowskiego (Stowarzyszenie Budowy fragmentu ul. Raczyńskiego), Jana Leszczyńskiego (Stow. Budowy ul. Karpińskiej), Bolko Matuszewskiego, Mikołaja Illukowicza,  Moniki Jankowskiej i Tomasza Jankowskiego (Stow. Budowy ul. Marciniaka i Ledóchowskiej) oraz Arlety Matuszewskiej, Małgorzaty Paluszczak-Ćwiertnia i Wojciecha Bratkowskiego z Rady Osiedla Strzeszyn. Gratulujemy nagrodzonym osobom i jeszcze raz dziękujemy za Waszą pracę, dzięki której powstały nowe, piękne ulice na Podolanach i Strzeszynie. W roku 2015 prawie cały miejski budżet przeznaczony na inicjatywy lokalne trafił na Podolany :) Honorowa Złota Róża przyznana została również byłemu prezydentowi miasta Ryszardowi Grobelnemu za stworzenie systemu inicjatyw lokalnych.
Warto też wspomnieć, że w zeszłym roku Srebrnymi Różami zostali uhonorowani: Agnieszka Dwernicka-Piasecka oraz Aurelia i Tomasz Anders (Stow. budowy ul. Pajzderskiego), a także Elżbieta Sobkowiak i Grażyna Dudzińska (Zarząd Osiedla Podolany). 

Jeżeli Twoja ulica jestw opłakanym stanie lub brak jej podstawowej infrastruktury - sprawdź, jak wziąć sprawy we własne ręce, uzyskać 75% dofinansowanie miasta i w ciągu 1-2 lat cieszyć się nową jakością życia. Niestety rady osiedla nie stać na tak duże inwestycje, dlatego inicjatywy lokalne to najlepsza i najkrótsza droga do... utwardzonej drogi. Napisz do nas, a my wskażemy dalsze kroki działania.

Relację z przyznania nagród znajdziecie na stronie miejskiej.

Informacje podstawowe
Inicjatywy lokalne
Dla mieszkańców
1,990,289 unikalne wizyty