Sierpień 14 2020 19:25:32
Klub Seniora
Galeria 2.piętro
Parki, place i zieleńce
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 95
· Najnowszy użytkownik: wndgepjs
GALERIA 2.piętro -SEZON 2014/2015
GALERIA

Wznawiamy naszą działalność wystawienniczą oraz promującą działania w sferze kultury, po przerwie wakacyjnej. Przerwa wakacyjna nie była dosłownie przerwą w działalności STiSK, bowiem w lipcu odbył się plener malarski w Skokach z udziałem 27 osób oraz plener w fotograficzno wypoczynkowy w Kołobrzegu z udziałem 30 osób w sierpniu. Ten ostatni został połączony z warsztatami plastycznymi dla dzieci – uczestników wyjazdu oraz z plenerem malarskim którego komisarzem była Prezes Związku Artystów Plastyków Grażyna Rębarz. W lipcu również odbył się wernisaż wystawy Renaty Bielińskiej z Konina w Green Galerii na ul. Zeylanda.

Obecnie

  •  z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 została przygotowana wystawa pt „ Plener malarski-Skoki 2014” w Galerii 2.pietro. Wernisażu dla tej wystawy nie organizuje się, bowiem nie jest wiadomym obecnie, w jakie dni będzie aula dostępna, aula, w której mieści się Galeria 2.pietro.
  •  Druga wystawa, w klubie emeryta, również w Szkole Podstawowej nr 62, w Sali 8 została przygotowana z posiadanych zbiorów oraz częściowo nowych prac,  wystawa zatytułowana „ Portrety i kwiaty” Na obie wystawy serdecznie zapraszam w każdą środę, kiedy to czynna jest pracownia plastyczna – w Sali 120 w godz. od 14 – 16 na ul. Druskienickiej 32.
  • We wrześniu rozpoczyna działalność pracownia plastyczna dla dzieci – w każdą środę – oraz
  • planujemy zorganizowanie warsztatów malarstwa i rysunku dla osób dorosłych od poziomu podstawowego. Zaś na zakończenie tego kursu przewiduje się organizacje warsztatów letnich, w Kołobrzegu. Vide załącznik
  • W pierwszą sobotę września, tj 6.09 2014  o godz. 19 zaproszę Państwa na wernisaż wystawy Benedykta Żyto z Leszna. Zaproszenie będzie przesłane oddzielnie z początkiem tygodnia.
  • We wrześniu rozpoczniemy również wizyty w Operze Poznańskiej, po wznowieniu przedstawień po sezonie letnim
  • W załącznikach komunikaty o konkursach plastycznych w Lesznie – Konfrontacje -  i w Czarnkowie – Salon Wielkopolski dla zainteresowanych udziałem.
  • Osoby, które są zainteresowane prezentacją swoich prac plastycznych, fotograficznych, innych w 2015 r proszę o zgłoszenie @.

Barbara Kubiak-Sobczak, Prezes Stowarzyszenia Twórców i Symaptyków Kultury w Poznaniu, www.stisk.pl 

Informacje podstawowe
Inicjatywy lokalne
Dla mieszkańców
2,047,431 unikalne wizyty