Lipiec 14 2020 21:37:47
Klub Seniora
Galeria 2.piętro
Parki, place i zieleńce
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 95
· Najnowszy użytkownik: wndgepjs
BUDŻET OBYWATELSKI 2015 GŁOSUJ NA MAŁY PROJEKT NR 6 i DUŻE PROJEKTY NR 5 i 10!

Nasz projekt zagospodarowania terenu przy ul. Druskienickiej, pomiędzy zbiornikiem a Piotrem i Pawłem znalazł się w BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2015!!!

DZIĘKUJEMY WAM ZA WSZYSTKIE ODDANE GŁOSY, dowody sympatii i wsparcia naszych działań! To dla nas bardzo ważne... Teraz pozostaje czekać na wyniki :)

 Zgodnie z projektem ma to być street workout z elementami parkouru, skateparku, zjazdem linowym oraz miejscem do gry w koszykówkę. Szczegóły poniżej.

JUŻ RAZ ZDOBYLIŚMY WSPÓLNIE ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ  – POSTARAJMY SIĘ I TERAZ, DLA NAS i NASZEJ MŁODZIEŻY !!!

Głosuj na mały projekt nr 6 - Budżet Obywatelski Poznań

MAŁE PROJEKTY
nr 6

Budowa pierwszego w Poznaniu Parku Aktywności Fizycznej street workout do uprawiania treningu ulicznego :)
Głosuj na mały projekt nr 6 - Budżet Obywatelski Poznań

 

W głosowaniu uczestniczyć mogą wszyscy mieszkańcy Poznania  posiadający czynne prawo wyborcze, zameldowani mieszkańcy Poznania,  którzy w momencie głosowania mają ukończony 16 rok życia oraz osoby  studiujące w Poznaniu na podstawie numeru legitymacji studenckiej. W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia, głos jest uznany za ważny po akceptacji oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych poświadczonego przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Głusuj też na DUŻY PROJEKT nr 5!Projekt z Kiekrza znajduje się w tzw. projektach dużych. Należy dodać ,że jest to OSTATNI, OTWARTY DLA MIESZKAŃCÓW, KAWAŁEK PLAŻY w Kiekrzu. O pozostawienie go w takiej otwartej formie walczą od kilku lat społecznicy z Kiekrza! Nie pozwólmy tego miejsca skomercjalizować. Nie pozwólmy, aby ta plaża została zamknięta, aby zamknięty został dostęp do jeziora dla nas, dla mieszkańców. To unikalne miejsce nie tylko dla kiekrzan ale również dla strzeszynian i podolańczyków. To unikalne miejsce zachodniego klina zieleni!

Zachęcamy też do głosowania na projekt "Ratowanie sieci poznańskich fortów" zgłoszony przez nas, ale dotyczący wszystkich fortów w mieście. Warto je uratować przez niszczeniem i przywrócić jako elementy przestrzeni miejskiej.


Informacje podstawowe
Inicjatywy lokalne
Dla mieszkańców
1,990,365 unikalne wizyty